Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Залишок на 01.01.2013 – 9 668,25 грн.
Отримано протягом 2013 р. (членські внески) – 10 968,00 грн.

Витрачено:
Січень: 250,00 грн. (банківські послуги);
Лютий: 250,00 грн (банківські послуги);
Березень: —
Квітень: —
Травень: 250,00 грн. (банківські послуги);
Червень: —
Липень: 250,00 грн. (банківські послуги);
Серпень: 873,93 (закупка канцелярії, банківські послуги);
Вересень: 1046,90 (інтернет, банківські послуги);
Жовтень: 366,40 (інтернет, банківські послуги);
Листопад: 6280 (кошти на проведення міжнародного наукового семінару «Культові і поховальні пам’ятки у Вісло-Дніпровському регіоні: питання інтерпретації», Львів-Винники, 7-9 листопада 2013 р. – проживання учасників; банківські послуги);
Грудень: —
Усього: 9 567,23 грн.
Залишок на 01.01. 2014: 11 069,02 грн.

Головний бухгалтер Н. Захарченко
Секретар, канд. іст. наук Е. Кравченко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Про нас Звіти про діяльність Фінансовий звіт про діяльність ВГО «Спілка археологів України» за 2013 р.