Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Спілка археологів України

Спілка археологів України (The Ukrainian Association of Archaeologists) є всеукраїнською громадською організацію, утвореною на основі професійних інтересів. Рішення про створення Спілки було ухвалено Загальними зборами 15 грудня 2009 року у м. Києві (зареєстровано Міністерством юстиції України, свідоцтво № 3320 від 13 квітня 2010 р.; свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи А01 № 481634, ідентифікаційний код юридичної особи 37095826). Зараз наша організація нараховує 17 регіональних відділень і 330 членів, є колективним членом Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ICOMOS), співробітничає із іншими міжнародними і національними археологічними та пам’яткоохоронними організаціями. До правління Спілки входять: Євген Синиця (голова), Антон Корвін-Піотровський і Юрій Пуголовок (заступники голови), Вікторія Колеснікова (секретар), Сергій Горбаненко, Микола Ільків, Олександр Малишев, Олег Осаульчук, Олексій Пробийголова, Олександр Смирнов, Сергій Теліженко, Олена Черненко, Катерина Чуєва, Олена Шевченко, Анна Яненко. Ідеологічною основою нашої організації є "Кодекс етики археолога". Наша громада складається із професійних археологів, що є обов’язковою умовою членства у Спілці. Серед членів організації окрім академіків, членів-корреспондентів, професорів, докторів і кандидатів наук переважна більшість — це не титуловані археологи, оскільки ми не ставимо умови обов’язкового набуття ученого ступеню чи звання для членства у Спілці, проте всіляко заохочуємо для його отримання.

Основними напрямами нашої діяльності є популяризація археологічної науки, охорона пам’яток археології, законодавче регулювання їх використання і наукового дослідження, сприяння роботі професійних археологів в Україні, захист їх професійних інтересів.

Що таке Спілка, яка її мета, місія й цінності? Детальніше про це — в брошурі «Спілка археологів України».

Спілка археологів прагне залучити до своїх лав усіх діючих українських археологів, ми відкриті для спілкування і співробітництва із громадськістю, засобами масової інформації, іншими громадськими організаціями і меценатами. Ми закликаємо усю громадськість долучитися до пам’яткоохоронної діяльності, а також вміщуємо надіслані вами матеріали з усіх сфер діяльності нашого археологічного світу на нашому сайті. Ми реагуємо на кожний Ваш лист чи повідомлення ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Спілка археологів закликає усіх долучитися до наповнення нашого сайту актуальними і цікавими матеріалами, а також буде вдячна за спонсорську допомогу.

Юридична адреса та банківські реквізити:
Всеукраїнська громадська організація
«Спілка археологів України»
м. Київ, 04210,  вул. Йорданська, 11в, кв. 39
Код ЄДРПОУ: 37095826
IBAN: UA913052990000026007006704908
МФО 305299
АТ КБ "Приватбанк"

Фактична адреса:
м. Київ, пр. Володимира Івасюка, 12.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Про нас Про нас