Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ПРОТОКОЛ № 2
засідання Правління ВГО «САУ»
13.03.2023

Присутні: Є. Синиця, В. Колеснікова, Ю. Пуголовок, А. Корвін-Піотровський, Є. Черненко, А. Яненко, О. Осаульчук, С. Горбаненко, С. Теліженко, О. Шевченко, О. Пробийголова.

1. Обговорення Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр. в частині моніторингу діяльності МКІП (доп. А.Корвін-Піотровський).
2. Обговорення листа на УКФ (доп. В. Колеснікова)
3. Різне.

1. СЛУХАЛИ
Обговорення Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр. в частині моніторингу діяльності МКІП.
А.КОРВІН-ПІОТРОВСЬКИЙ: Знайомить присутніх з переліком заходів та задачами, які постають перед спільнотою.
УХВАЛИЛИ
1. Підготувати лист на МКІП з пропозицією залучати представників САУ до процесу напрацювання документів.
2. Зустрітися з представником МКІП та обговорити можливі варіанти співпраці.
3. До 23.03.2023 надати пропозиції щодо потенційних учасників проєкту з моніторинга діяльності МКІП по виконанню Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр.

2. СЛУХАЛИ
Обговорення листа на УКФ.
В. КОЛЕСНІКОВА: Обгрунтовує пропозицію надіслати лист на УКФ щодо проєктної заявки, поданої на програму «Культурна спадщина», яка дуже співпадає з проєктом вже реалізованим САУ.
УХВАЛИЛИ
Підтримати надсилання листа на УКФ з таким формулюванням: Просимо проєктний відділ та експертів програми «Культурна спадщина» звернути увагу на те, чи у проєктній заявці у розділі “Чому проект є унікальним?” враховано попередній досвід, напрацьований нашою організацією, а також відмінності проекту 6CUH32-34434 від вже реалізованого нами».

3. СЛУХАЛИ
1. Подання Львівського відокремленого підрозділу щодо включення нових членів: Н. Булик, І. Луцик, Р. Коропецький, О. Томенюк, М. Войтович.
УХВАЛИЛИ
Включити означених осіб до членів ВГО «Спілка археологів України» (львівський відокремлений підрозділ) з березня 2023 року.
СЛУХАЛИ
Про виключення з членів Спілки за дії, несумісні зі Статутом.
УХВАЛИЛИ: Виключити з членів ВГО «САУ» за дії несумісні зі Статутом ВГО «САУ» таких осіб: Замуруйцева Олексія Вікторовича (Запорізький підрозділ) Соколова В'ячеслава Борисовича (Луганський підрозділ).
СЛУХАЛИ
Пропозиція В. Колеснікової поширювати доступ до тексту протоколу на голів підрозділів. А також нагадати головам підрозділів про необхідність верифікації членів підрозділів з урахуванням рішення про екстериторіальність.
УХВАЛИЛИ
Пропозицію підтримати. Доручити А. Корвін-Піотровському розіслати відповідні листи.
СЛУХАЛИ
Пропозицію С. Горбаненка щодо наповнення сайту, у т. ч. про продовження публікації на сайті протоколів засідань Правління.
УХВАЛИЛИ
Пропозицію підтримати.

Голова Правління Є. Синиця
Секретар Правління В. Колеснікова

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Ви знаходитесь тут: Про нас Протоколи засідань Протокол засідання від 13.03.2023