Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ПРОТОКОЛ № 2
засідання Правління ВГО «САУ»
13.03.2023

Присутні: Є. Синиця, В. Колеснікова, Ю. Пуголовок, А. Корвін-Піотровський, Є. Черненко, А. Яненко, О. Осаульчук, С. Горбаненко, С. Теліженко, О. Шевченко, О. Пробийголова.

1. Обговорення Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр. в частині моніторингу діяльності МКІП (доп. А.Корвін-Піотровський).
2. Обговорення листа на УКФ (доп. В. Колеснікова)
3. Різне.

1. СЛУХАЛИ
Обговорення Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр. в частині моніторингу діяльності МКІП.
А.КОРВІН-ПІОТРОВСЬКИЙ: Знайомить присутніх з переліком заходів та задачами, які постають перед спільнотою.
УХВАЛИЛИ
1. Підготувати лист на МКІП з пропозицією залучати представників САУ до процесу напрацювання документів.
2. Зустрітися з представником МКІП та обговорити можливі варіанти співпраці.
3. До 23.03.2023 надати пропозиції щодо потенційних учасників проєкту з моніторинга діяльності МКІП по виконанню Державної антикорупційної програми на 2023—2025 рр.

2. СЛУХАЛИ
Обговорення листа на УКФ.
В. КОЛЕСНІКОВА: Обгрунтовує пропозицію надіслати лист на УКФ щодо проєктної заявки, поданої на програму «Культурна спадщина», яка дуже співпадає з проєктом вже реалізованим САУ.
УХВАЛИЛИ
Підтримати надсилання листа на УКФ з таким формулюванням: Просимо проєктний відділ та експертів програми «Культурна спадщина» звернути увагу на те, чи у проєктній заявці у розділі “Чому проект є унікальним?” враховано попередній досвід, напрацьований нашою організацією, а також відмінності проекту 6CUH32-34434 від вже реалізованого нами».

3. СЛУХАЛИ
1. Подання Львівського відокремленого підрозділу щодо включення нових членів: Н. Булик, І. Луцик, Р. Коропецький, О. Томенюк, М. Войтович.
УХВАЛИЛИ
Включити означених осіб до членів ВГО «Спілка археологів України» (львівський відокремлений підрозділ) з березня 2023 року.
СЛУХАЛИ
Про виключення з членів Спілки за дії, несумісні зі Статутом.
УХВАЛИЛИ: Виключити з членів ВГО «САУ» за дії несумісні зі Статутом ВГО «САУ» таких осіб: Замуруйцева Олексія Вікторовича (Запорізький підрозділ) Соколова В'ячеслава Борисовича (Луганський підрозділ).
СЛУХАЛИ
Пропозиція В. Колеснікової поширювати доступ до тексту протоколу на голів підрозділів. А також нагадати головам підрозділів про необхідність верифікації членів підрозділів з урахуванням рішення про екстериторіальність.
УХВАЛИЛИ
Пропозицію підтримати. Доручити А. Корвін-Піотровському розіслати відповідні листи.
СЛУХАЛИ
Пропозицію С. Горбаненка щодо наповнення сайту, у т. ч. про продовження публікації на сайті протоколів засідань Правління.
УХВАЛИЛИ
Пропозицію підтримати.

Голова Правління Є. Синиця
Секретар Правління В. Колеснікова

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Проєкт "КУЛЬТУРА / UCULTURE"
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

YouTube-канал "Історія без міфів"
розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Ви знаходитесь тут: Про нас Протоколи засідань Протокол засідання від 13.03.2023