Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Колеснікова Вікторія Анатоліївна

КОЛЕСНІКОВА Вікторія Анатоліївна

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, історичний факультет, 1983 р. Національний університет „Києво-Могилянська академія”, Школа соціальної роботи, 2001 р. Кандидат історичних наук з 2006 року. Дисертація.

Основне місце роботи: завідуюча Науковою бібліотекою Інституту археології НАН України (з 1991 року по теперішній час) iananu.org.ua. Старший науковий співробітник Національного музею Революції Гідності (сумісник з 2017 року по теперішній час).

Досвід роботи: науково-адміністративна діяльність, науково-інформаційне забезпечення дослідницької діяльності; керівництво проектами, науково-організаційна діяльність; науково-дослідницька діяльність (дослідження в галузі історії науки, зокрема інституціональної історії ); організація конференцій та виставок.

Є автором наукових праць (понад 60-ти) у тому числі 4-х монографічних (індивідуальних та колективних). А також співавтором стратегічних та аналітичних документів.

Систематично набуває та застосовує на практиці нові знання, зокрема у сфері проектної діяльності (через участь у тренінгових курсах, школах, семінарах по проектному менеджменту, підготовці проектних пропозицій, адвокаційній діяльності, аналізу політики, більшість з яких була організована в рамках діяльності Реанімаційного пакету реформ (https://rpr.org.ua/). Має сертифікат учасника Школи соціального проектування та грант-менеджменту «Спадщина», яка проходила за підтримки УКФ. https://www.facebook.com/groups/heritage.gm.ucf/.

Членом ВГО «САУ» є з 2016 року. Була ініціатором та менеджером проєктів ВГО «САУ» за підтримки УКФ 2020 року.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи