Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

До уваги фахівців і шанувальників археології та давньої історії України!

Вийшов друком черговий випуск журналу Інституту археології НАН України «Археологія і давня історія України» — вип. 3 (24) «Матеріали та дослідження Археологічного музею І А НАН України», що є другим випуском праць відділу «Археологічний музей». У цьому числі зібрані статті й публікації співробітників ІА, присвячені матеріалам, які знаходяться у постійній експозиції та демонструються на тимчасових тематичних виставках. У цьому випуску з’явилась нова рубрика «Історія археології», де ми будемо публікувати документи, фотографії, епістолярну спадщину, яка зберігається в музеї.

Приємного знайомства з новим виданням Інституту археології НАН України!

Зі змістом збірника можна ознайомитися на сторінці жупналу «Археологія і давня історія України»

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Новини Публікації АДІУ, 2017, вип. 3 (24)