Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наш новий проєкт, що розповість про культурну спадщину на сторінках закордонного паспорту.

Ми не завжди відчуваємо зв’язок зі своїм минулим. Проте наша спільна історія ближче, ніж нам здається: біля улюбленого кафе, на вулицях міст і навіть на сторінках закордонного паспорта — «Паспорта твоєї ідентичності». Спротив російській агресії підсилив наше відчуття спільності. Це надихає нас поринути у власну історію, осягнути її велич та відчути гордість за багатовікові здобутки. Проєкт «Об'єднані історією: культурна спадщина України на сторінках закордонного паспорта» — це рефлексивна подорож крізь спільну історію, яка надихне українців досліджувати своє коріння, ділитися новими знаннями та плекати своє минуле, адже нам є чим пишатися! Кампанія покликана сприяти утвердженню української ідентичності через популяризацію предметів та об'єктів культурної спадщини, які зображені на сторінках закордонного паспорта громадянина України. Разом з Linza agency ВГО «Спілка археологів України» створить серію відеороликів «Паспорт твоєї ідентичності». З них ви дізнаєтесь про віхи історії України від виникнення дивосвіту Трипілля, будівництва Брами Золотої до створення ракетоносія «Зеніт» та інше. Минувшина нагадує про нашу спільність, єднання та взаємопідтримку, навіть у найважчі часи. Проєкт допоможе зрозуміти, що ми маємо бути горді за нашу спільну історію, яка є підґрунтям ідентичності українців усіх національностей та віросповідань. Завдяки проєкту ви зможете ділитися своїми відкриттями з друзями та знайомими, де б ви не були і куди б не подорожували. Проєкт реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

З повагою, Юрій Пуголовок

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Новини Проєкти Паспорт твоєї ідентичності