Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Коли всі святкування та дійства закінчились, можна підбити певні підсумки. Нам важливо, що САУ взяла участь у саміті Кримської платформи.

Нам важливо бути там, де відкрито заявляють про статус Криму як окупованої території. Про правовий статус, порушення міжнародного законодавства при користуванні цими територіями і відповідальність за них.

Нам важливо наголошувати, що країна-окупант не має права проводити археологічні розкопки на окупованих територіях. Важливо усвідомлювати, що діяльність російських експедицій в Криму після 2014 року — це порушення міжнародного законодавства. Усвідомлювати це самим і нагадувати іншим.

Нам всім на материковій частині України треба розуміти, що якими б не були наші відносини з російськими колегами, окупацію Криму і санкції проти тих, хто порушує міжнародне законодавство щодо окупованих територій, слід враховувати. Так, вони не можуть впливати на керівництво РФ, але не можемо й ми. Ми за співпрацю, але після, того як Крим буде звільнено.

На фото — доповідачі на головній сцені Кримської Платформи, представники від САУ, елементи виставки і друкованої продукції, присвяченої саміту.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Ви знаходитесь тут: Новини Археологічна спадщина окупованих територій Участь представників Спілки в саміті Кримської платформи