Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

In Sclavenia terra, 2022, 4, Зміст / Contents

Вступ (3—5)

Новітні дослідження

Бібіков, Д. В., Дяченко, Д. Г., Зоценко, І. В., Івакін, В. Г., Баранов, В. І., Хлистун, Є. В. Ранньослов’янська споруда з розкопок 2022 р. на Києво-Подолі (попереднє повідомлення) (5—15)

Поховальний обряд

Бібіков, Д. В., Дяченко, Д. Г. Середньовічні кремаційні поховання Дніпровського Правобережжя: проблеми культурно-хронологічної атрибуції (17—27)

Ювелірна справа

Володарець-Урбанович, Я. В., Сидоренко, О. В. Бронзові та свинцевоолов’янисті прикраси із Хитцівського скарбу ранньосередньовічного часу (29—57)

Аксьонов, В. С. Хорошевський скарб коваля-ювеліра середини VIII ст. (58—71)

Господарство

Колода, В. В. Випадкова знахідка пеньківського наральника на селищі П’ятницьке 1 на Харківщині (73—78)

Ільків, М. В., Рідуш, Б. Т., Горбаненко, С. А. Скарб знарядь для обробітку ґрунту з Чорнівського археологічного комплексу (79—92)

Керамологічні студії

Корохіна, А. В., Кравченко, Р. А., Бельський, В. М. Петрографічний та елементний аналіз кераміки роменської культури з пам’яток Свердловське-1 та Радичівське-3 (пілотне дослідження) (93—118)

Погоржельська, І. В., Горбаненко, С. А. Відбитки тканин на матеріалах зі слов’янських пам’яток останньої чверті І тис. н. е. (119—152)

Бібліотека славіста

Надія Михайлівна Кравченко (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович) (153—161)

Олег Михайлович Приходнюк (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович) (162—178)

Нові видання (упоряд. Я. В. Володарець-Урбанович, С. А. Горбаненко) (179—188)

Перейти до перегляду випуску / Go to collection of articles

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека In Sclavenia terra