Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

22 березня 2013 р. у Верховній Раді України зареєстровано проект закону № 2616 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальним розкопкам та обмеження цивільного обігу археологічних предметів". Детальніше>>

Коментарі фахівців з приводу грошової оцінки, легалізації і контролю за переміщенням колекційних предметів:
ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК ІНСТИТУТУ АРХЕОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ стосовно проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії нелегальним розкопкам та обмеження цивільного обігу археологічних предметів»
UNESCO Director-General calls on all Actors involved in the Art Market to Verify the Origins of Cultural Objects Submitted for Sale
Olena Maksymenko. Museum Collection Items For Sale?
Olena Rusina. Trypillian Threat
Манько В. О. Людожерські пропозиції від опозиції
Археологи Европы и России поддерживают борьбу с грабежом памятников в Украине: государство должно ограничить использование металлодетекторов и коллекционирование археологических предметов
Законопроект про протидію нелегальним розкопкам може призвести до комерціалізації пошуково-дослідницької діяльності
Лысенко С. Д. Пятая колонна…
Сергей Кулешов. И зачем советскому инженеру иконы?

Дискусія щодо статті Манька В.О. "Людожерські пропозиції від опозиції":
Левада М. О психологии археологии
Манько В. О. Я — д'Артаньян

Інформація до роздумів чи про що сперечаються політики?
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/01/16/6912301/
http://www.pravda.com.ua/rus/columns/2012/01/18/6916296/

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

National Archaeological Record of Romania (RAN)
Великий архів румунської археологічної та історичної літератури.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Ви знаходитесь тут: Пограбування і колекціонування Що містить закон про обмеження обігу археологічних предметів: легалізація награбованого чи PR колекціонування?