Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

МАЙОРЧАК Микола

МАЙОРЧАК Микола

Отримали жахливу звістку з-під Бахмута. Загинув аспірант відділу археології нашого Інституту Микола Майорчак.

Чоловік пішов воювати за рідну землю відразу після вторгнення московитів — на третій день повномасштабної війни. Однак вчора в районі Білогорівки командир гранатометного відділення взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти потрапив під мінометний обстріл. Його життя обірвалося.

Господи, прийми душу нашого Воїна Світла у Царстві Небесному.

Сумуємо разом з усіма близькими та рідними Миколи.

Україна втрачає найкращих.

Вічна пам'ять Герою!

Інститут українознавства ім. І. Крип'якевича

Bulyk, N., Kutsenyak, O. 2023. Science has lost a very good researcher, but we have lost a dear friend: in memory of Mykola Mayorchak. Sprawozdania archeologiczne, 75, 1, p. 437—440. doi: 10.23858/Sa/75.2023.1.3621

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Ви знаходитесь тут: Війна і ми Вічна пам'ять