Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Пробийголова Олексій Сергійович

ПРОБИЙГОЛОВА Олексій Сергійович

Закінчив історичний факультет Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. З 2004 по 2014 р. працював у Луганському відділенні Східноукраїнської філії Інституту археології НАН України при ЛНПУ ім. Т. Шевченка. Коло наукових інтересів — поселення доби бронзи в басейні Сіверського Донця та на Донецькому кряжі. Результатом проведених польових археологічних досліджень на Луганщині стало написання дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за темою «Населення нижньої течії Сіверського Донця та Донецького кряжу у заключний період доби пізньої бронзи», яку захистив у 2018 році на засіданні Вченої ради Інституту археології НАН України.

Із 2016 року і по сьогодення працює у Державному підприємстві «Науково-дослідний центр «Охоронна археологічна служба України» Інституту археології НАН України. З 2020 року — заступника директора ДП «ОАСУ», з 2021 року — директор ДП «ОАСУ».

Головний напрямок: охорона і дослідження археологічної спадщини, питання методичної організації превентивних досліджень.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи