Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шевченко Олена Борисівна

Шевченко Олена Борисівна (15.09)

Закінчила Одеський національний університет імені І. І. Мечникова у 2009 р. Того самого року вступила до аспірантури зазначеного університету за спеціальністю «археологія».

Від завершення навчання в аспірантурі (2012 р.) працює в Одеському археологічному музеї у відділі наукової обробки та зберігання фондів, із 2019 р. — завідуючою цього відділу. У 2019 році захистила кандидатську дисертацію «Жіночі поховання зі зброєю у сарматів».

Коло наукових інтересів — сарматські племена, насамперед жіночі військові поховання та дитячі поховання. Різноманітні соціальні реконструкції.

Автор та співавтор 20 наукових робіт ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Проєкт "КУЛЬТУРА / UCULTURE"
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Ви знаходитесь тут: Про нас Керівні органи