Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

28 березня 2024 року у Скарбниці Національного музею історії України відбулася презентація наукового видання «Мистецька стилістика, техніка та змістовність за доби раннього заліза Євразії: На пошану Юрія Полідовича» за редакцією Станіслава Заднікова, Ірина Шрамко та Валентина Панковського.

Під час засідання, модератором котрого був сам Юрій Богданович, археологи та музейники з Києва, Харкова, Котельви / Більська мали змогу роздивитися щойно видану друком новинку під супровід вітань, вдячних слів та спогадів, що їх виголосили Л. С. Клочко, В. Б. Панковський, С. А. Скорий, О. Є. Фіалко, І. Б. Шрамко. Організаційно-технічне та інформаційне забезпечення події постійно здійснювали С. А. Задніков, І. І. Корост.

Подяка «БФ “Меценатська фундація OLOS”» за фінансову підтримку проєкту. Видання присвячено питанням скіфського звіриного стиля, а також археології, історії та культури Євразії IX ст. до н. е. — I ст. н. е.

Доступ до pdf книжки — за посиланням:
http://www.vgosau.kiev.ua/load_period-sb/Polidovych_2023.pdf.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Ви знаходитесь тут: Новини Публікації Презентація збірника на пошану Юрія Полідовича