Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні дописувачі журналу «Археологічні дослідження в Україні»!

Маємо Вас повідомити, що завдяки наполегливості Сергія Горбаненка та його тривалим підштовхуванням, ще одне видання Інституту археології НАН України (а саме АДУ) одержало ISSN (англ. International Standard Serial Number) — унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого та / або електронного періодичного видання. Тобто зараз ми підключені до бази видань світу і мешканці 90 країн поінформовані про наше існування та отримали спрощений доступ до видання. Тому закликаємо Вас докласти зусиль до підготовки статей про дослідження 2020 року.
Часу залишилося обмаль!

З повагою, Юрій Болтрик


Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Ви знаходитесь тут: Новини Публікації Видання «Археологічні дослідження в Україні» отримало ISSN