Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Шановні дописувачі журналу «Археологічні дослідження в Україні»!

Маємо Вас повідомити, що завдяки наполегливості Сергія Горбаненка та його тривалим підштовхуванням, ще одне видання Інституту археології НАН України (а саме АДУ) одержало ISSN (англ. International Standard Serial Number) — унікальний номер, що використовується для ідентифікації друкованого та / або електронного періодичного видання. Тобто зараз ми підключені до бази видань світу і мешканці 90 країн поінформовані про наше існування та отримали спрощений доступ до видання. Тому закликаємо Вас докласти зусиль до підготовки статей про дослідження 2020 року.
Часу залишилося обмаль!

З повагою, Юрій Болтрик


Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Ви знаходитесь тут: Новини Публікації Видання «Археологічні дослідження в Україні» отримало ISSN