Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наш міні-серіал "Знахідка Олени" увійшов у добірку археологічних фільмів Noosphere Archaeology.

 

Читайте відгук і переглядайте тут: https://www.youtube.com/watch?v=jkgFLXyp6b4

"В українській археологічній спільноті цей міні-серіал наробив не менше шуму, ніж Розкопки. Створений Спілкою археологів України і першим українським історичним відеопродакшеном Wild Fox Film, серіал розказує, як проста українська дівчина Олена знайшла у себе в саду старовинну фібулу та що зробила зі своєю знахідкою. Незважаючи на досить невибагливу сюжетну лінію, «Знахідка Олени» причаровує увагою до деталей (ще б пак, серіал створювали професійні археологи) і яскравими побутописними деталями, у яких кожен впізнає знайомі реалії. Ну а переоцінити популяризаторську роль серіалу взагалі складно, тож обов’язково подивіться."

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Новини Проєкти Noosphere Archaeology і міні-серіал "Знахідка Олени"