Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Упорядник посібника, Сергій Теліженко, за короткий час від 18 до 23 грудня встиг побувати у багатьох містах і містечках. Ми сформували невеличкий фотозвіт та дякуємо всім інституціям, які посприяли проведенню презентацій:
Краматорськ, Донецький обласний краєзнавчий музей;
Попасна, Попаснянський районний краєзнавчий музей імені Семена Іофе Лисичанськ, загальноосвітня школа № 14;
Сєвєродонецьк, Кризовий медіа центр "Сіверський Донець";
Новоайдар, Новоайдарська районна бібліотека;
Старобільськ, Луганський обласний краєзнавчий музей;
Станиця Луганська, Станично Луганський краєзнавчий музей.

Організація презентацій відбулась за сприяння місцевих військо-цивільних адміністрацій. Презентацію з Сєвєродонецька у записі можна переглянути за посилянням: https://youtu.be/WKtgiigMyK0.

Посібник для військовослужбовців та пам'яткоохоронців доступний до вільного ознайомлення та завантаження на нашому сайті: http://vgosau.kiev.ua/txt/SAU_war.pdf.

Презентації відбулись за підтримки Українського культурного фонду.

Світлини зі сторінок інституцій у соціальних мережах

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Новини Проєкти Посібник-пам'ятку «Археологічні пам'ятки і війна» презентовано на Донеччині й Луганщині