Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Кандидат історичних наук Ігор Цеунов, член київського відділення САУ, запрошує на тренінг «Розмови про історію» на «Освіторії».

2 жовтня об 11.00 він розповість про проблеми вивчення первісності у школі. А вони є, бо цілі пласти суспільного та історичного розвитку не охоплені шкільною програмою. Як вважає лектор (і учні це підтвердять), замість цікавої мандрівки в минуле у школі дається сухий фактаж. Це неодмінно треба змінювати. Для цього створюють довгострокову навчальну програму, де глибоко та детально напрацюють методику викладання предмету «Історія». А почнуть від первісності.

Бажаємо успіху заходу! Давня історія, про яку після 5 класу часто швидко забувають, має перспективу зацікавити наступні покоління українських дослідників.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

Stratum plus
Архів журналу "Stratum plus".

Ви знаходитесь тут: Новини Лекції Нашого цвіту — і в середній освіті