Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Співробітники Волинської археологічної експедиції та науковці, які з нею співпрацюють, вважають за честь відзначити 25 років активних польових досліджень. Це значний період, за який наука збагатилася новими даними про життя давніх мешканців Волині. Без сумніву, на нас чекають нові цікаві відкриття… І багато роботи!

У зв’язку з цією подією, запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції «АРХЕОЛОГІЯ ВОЛИНІ. Господарство.Ремесло.Культ». Основні напрями: господарство, ремесло й культові пам’ятки давнього населення Волині, а також зв’язки з іншими регіонами. Також цікаво буде почути Ваші спогади про діяльність експедиції, і про її керівника — Д.Н. Козака.

Захід заплановано провести 15—17 вересня 2017 р. у с. Хрінники (Демидівський р н, Рівненська обл.). Тексти доповідей (статті) передбачається видати у збірнику.

З повагою, начальник Волинської археологічної експедиції
Інституту археології НАН України,
Антон Панікарський Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Новини Конференції Конференція «Археологія Волині. Господарство. Ремесло. Культ»