Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Щиро вітаємо нашого молодого, але вже відомого своїми польовими та теоретичними дослідженнями, колегу з Харкова, голову Харківського обласного відділення ВГО "Спілка археологів України" — Віктора Ігоровича Квітковського — із успішним захисом довгоочікуваної кандидатської дисертації по темі "Будівельна справа салтівського лісостепового населення в басейні Сіверського Дінця кінця І тис. н. е.", що відбулася 13.02.2019 р. в Інституті археології НАН України!

Незважаючи на те, що Харків вже понад стліття є визнаним центром польових та теоретичних досліджень салтівської археологічної культури та історії Хозарського каганату ми 20 років чекали на чергового дипломованого науковця! Впевнені, що його подальша діяльність примножить славу харківської школи хозарознавства та українсьткої археологічної науки в цілому! Щиро бажаємо вдачі в розкопі, осяяння за робочим столом і щастя в особистому житті!

Від колег та друзів, В. В. Колода

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Квітковський Віктор: вітаємо з захистом!