Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

З днем народження, Заповіднику!

29 вересня виповнюється 96 років від дня заснування історико-культурного державного заповідника, сьогодні відомого як Національний заповідник «Києво-Печерська лавра». В день народження прийнято дарувати подарунки. Ось що в мене.

У 2015 році, за завданням керівництва, мені вдалося придумати Археологічну карту території Києво-Печерської лаври, тобто розробити концепцію та методику її створення. Довести до робочого стану, а потім і до наукової колективної монографії, мені вже допомогли співавтори — Юлія Мисько та Олексій Зажигалов. Книга «Археологічна карта території НКПІКЗ» знайшла своїх читачів. А зараз я вирішив зробити її доступнішою — розмістити в мережі для онлайн-доступу. Завдячуючи ВГО «Спілка археологів України», ви тепер можете прочитати монографію тут:

http://vgosau.kiev.ua/load_books/Taranenko_2019-KPL-ArhMap.pdf

Користуйтеся, дякуючи Богу та ЗСУ ми продовжуємо працювати для вас.

29.09.2022

Сергій Тараненко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

УКУЛЬТУРА / UCULTURE
Платформа для знайомства з українською культурою. Від професійних дослідників культури. Тут розповідають про українську культуру не через перелік дат, імен і фактів, а через історії про людей. Про що вони мріяли, яким був їхній побут, якими цінностями вони керувалися, що їх надихало. І головне, разом шукаємо відповідь на питання — як ці історії впливають на нас і визначають наше сьогодення.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка З днем народження, Заповіднику!