Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

До захисту України через участь у бойових діях на Сході долучилося чимало представників ВГО «САУ», тому проблеми ветеранської спільноти для них є зрозумілими.

Цього року члени ВГО «САУ», учасники бойових дій на Сході України д. і. н. Денис Гречко та к. і. н. Олексій Крютченко започатковують ініціативу проведення археологічного табору "ВСІ СВОЇ" для ветеранів АТО-ООС та членів їхніх родин. Залучення до археологічних розкопок ветеранів визнане фахівцями США, Хорватії, Грузії однією з дієвих програм з психологічної підтримки учасників бойових дій. У попередні роки ветерани вже брали участь у дослідженнях Більського городища, але цього року ініціатива виходить на новий рівень.

Табір створюється на базі Більської археологічної експедиції Інституту археології НАН України та Історико-культурного заповідника "Більськ" за підтримки Спілки археологів України, Харківської обласної громадської організації "Спілка ветеранів АТО" та ГО "Ветеранське Об'єднання Сприяння Обороні України".

Що?: Археологічний табір на базі Більської археологічної експедиції.
В програмі: проживання у наметовому містечку, триразове харчування, участь у справжніх археологічних розкопках, екскурсії, лекції з давньої історії від професійних археологів та фахівців у суміжних галузях та гарна компанія побратимів.
Де?: Табір розташовуватиметься біля с. Більськ Котелевського району Полтавської області. Тег місцезнаходження табору https://goo.gl/maps/3EPnRUgUHp8Hsg1SA.
Коли?: Табір діє з 6 по 13 серпня 2021 р.
Що досліджуємо?: Більське городище, найбільше укріплене поселення скіфського часу у Східній Європі. Розкопки проходитимуть на двох локаціях: 1 на території ґрунтового некрополю та 2 на курганному могильнику Скоробір.
Умови участі: Зареєструватися за допомогою гугл форми https://forms.gle/xaHV93tqmHwA7vhL7. В зазначений час прибути до СМТ Котельва чи безпосередньо на місце таборування та зв’язатися з керівництвом експедиції.
Контакти: - Керівник експедиції учасник АТО, доктор історичних наук Гречко Денис Сергійович
-Заступник керівника учасник АТО, кандидат історичних наук Крютченко Олексій Олександрович

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Археологія Дубенщини
Сайт присвячений археології та історії м. Дубна і Дубенського району Рівненської області, а також близьких територій (Віталій Ткач).

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Ви знаходитесь тут: Новини Хроніка Набір в археологічний табір для ветеранів АТО та їхніх родин