Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологію продовжують піднімати на поверхню Симон Радченко і Дмитро Никоненко.

 

У новому записі Денис Бондаренко, член миколаївського осередку САУ, ділиться сміливими припущеннями і цікавими думками про власні дослідження у Вікторівці на хорі античної Ольвії.

Зольники, святилище, поселення, поховання, сліди вбивств та інших детективних історій давнини. Це притягує дорослих і дітей до розкопок. Їх радо приймає Денис, який і сам починав колись із археологічного гуртка. Їх раді бачити в  Миколаївському обласному Центрі патріотичного виховання, Малій академії наук України. Повага й увага до археологічної спадщини виховується і поширюється саме тут. Під час археологічних досліджень.

Ходіть в археологічні гуртки, як підсумовують у подкасті, та почуйте багато нового тут: https://www.youtube.com/watch?v=mbBlUr79cFQ

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

LIKБЕЗ. Історичний фронт
Метою проєкту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни. Початковою мотивацією для створення проєкту стала інформаційна протидія російській пропаганді, в якій історична риторика займає дуже вагоме місце.

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Книги за Македония
Література з історії та етнографії Болгарії й Македонії.

Відлуння віків
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Per Áspera"
Молодий український YouTube канал, що розповідає про медицину, природничі науки, їх минуле та сучасне. Тут вам просто і цікаво розкажуть про хвороби, як вони поширювалися в світі, як хворіли та лікували в давнину чи не такі вже й далекі часи. Канал руйнує міфи про медичні знання та медичну освіту, що іноді сильно «укорінилися в свідомості». Канал буде цікавий не лише тим, хто цікавиться історією, але і тим, хто вивчає медицину, фармакологію. Адже ведучий — викладач Львівського Медичного Університету, дослідник медицини Стас Дем'янчук.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Ви знаходитесь тут: Новини Археологічні дослідження Археологія і діти