Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Документація для проведення видання через Вчену раду

Для затвердження видання на Вченій раді Інституту потрібно подати ученому секретарю такі документи у роздрукованому вигляді.

Для всіх видань.

1. Титул і перша сторінка оформлення (перша й друга сторінки видання).

2. Зміст.

Для монографій і збірників.

3. Витяг із протоколу засідання Відділу.

4. Дві рецензії за підписами рецензентів, або більше.
Примітка. Потрібні дві або більше рецензії від фахівців, які мають ступінь кандидата та доктора наук. Рецензентом може бути один співробітник Інституту та один фахівець, що працює за межами установи. Один з них повинен мати ступінь доктора наук.

В електронному вигляді (файл.doc) також слід надіслати ученому секретарю на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду коротку інформацію:
для всіх видань:
- назва (за потреби — рік, номер);
- мови (українська, англійська тощо);
- обсяг (у друкованих аркушах);
для монографій і збірників:
- відповідальний редактор, науковий ступінь, посада;
- рецензенти, наукові ступені, посади.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

YouTube-канал "Історія без міфів"
Канал розповідає про всі періоди історії та різні спектри питань: політичні, воєнні, економічні, історії міжнародних відносин, мистецтва та спорту, біографії видатних особистостей. Часто запрошують у гості в якості спікерів-експертів із науково-дослідних інститутів, історичних музеїв та університетів, в тому числі "спілчан".

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

WAS: Популярна історія
Цей ресурс створений для розвінчання міфів, що світом править містика, щось надприродне та паранормальне. Автори доводять, що історію роблять люди, котрі не завжди чинять правильно та логічно, а ми через віки намагаємося їх зрозуміти. Канал «WAS: Популярна історія» розповідає про маловідомі історії, яскравих персонажів, важливі події.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека "Лікбез" для авторів