Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Археологія і давня історія України, 2024, 3 (52)

Археологічний простір Північного Причорномор’я.

У випуску заплановано розглянути питання аналізу археологічно-культурного простору та ввести до наукового обігу нові результати досліджень археологічних пам’яток від енеоліту до часів давніх слов’ян і Русі. Вітаємо статті, присвячені проблемам аналізу нових археологічних джерел і виявленню алгоритмів освоєння культурного простору в різні історичні періоди. Також чекаємо нові розвідкові й розкопочні матеріали, що дозволять наповнити сучасним археологічним контекстом терени півдня Східної Європи. Окремий розділ випуску заплановано присвятити пам’яткам Середнього Побужжя від часу енеолітичних пам’яток (Кукутені — Трипілля) до городищ доби заліза.

Основні теми: археологія трипілля, доби бронзи, доскіфського та скіфського періодів, антична археологія, археологія давніх слов’ян, пізньосередньовічні пам’ятки степової смуги, трактування археологічних об’єктів та просторових структур виявлених на супутникових знімках.

Відповідальні особи: Ю. В. Болтрик ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ), М. П. Павлова ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Імовірний обсяг: до 60 д. а.

Номер журналу: 3 (52), 2024.

Імовірний термін подання матеріалів: до 1 березня 2024 р.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Журнал "Археологія і давня історія України"