Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Корвін-Піотровський Антон Олексійович

КОРВІН-ПІОТРОВСЬКИЙ Антон Олексійович

Народився 18.10.1980 р. у м. Києві. Після закінчення середньої школи здобув вищу освіту за спеціальністю «історія» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (2002). При Інституті археології НАН України закінчив аспірантуру (2006).

Трудову діяльність розпочав у Інститут археології НАН України на посаді лаборанта у 1997 р., де працював з перервами до 2010 р. Протягом 2001—2013 рр. працював також у сфері видавничої діяльності, зокрема на керівних посадах у підприємствах видавництва та поліграфії різної форми власності. З травня 2013 р. — заступник директора державного підприємства «Науково-дослідний центр "Охоронна археологічна служба України"» Інституту археології НАН України, а з грудня 2014 р. Із 2021 р. — старший науковий співробітник ДП НДЦ ОАСУ ІА НАН України.

Веде активну громадську діяльність як член правління Всеукраїнської громадської організації «Спілка археологів України».

Як науковець цікавиться питаннями історії археологічної науки в Україні, методичними та правовим аспектами створення археологічної карти України, реформуванням сфери охорони культурної спадщини. Є співавтором низки проектів нормативно-правових актів.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Сайт "Историческая библиотека"
Великий обсяг літератури з археології в html-форматі.

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Ви знаходитесь тут: Про нас Про нас