Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Протокол № 2
засідання правління ВГО «Спілка археологів України»
м. Київ
4 березня 2019 р.

ПРИСУТНІ: голова САУ Я. Гершкович, секретар Л. Мироненко, Д. Гречко, Є. Синиця, О. Малишев, А. Корвін-Піотровський, В. Івакін.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про проведення разом з ІА НАНУ наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів» у межах Всеукраїнського фестивалю науки.
2. Про утворення відокремлених підрозділів Спілки археологів України (далі САУ).
3. Різне.

СЛУХАЛИ:
1. Про проведення разом з ІА НАНУ наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів» (Я. Гершкович, А. Корвін-Піотровський).
УХВАЛИЛИ: Затвердити проведення у межах Всеукраїнського фестивалю науки наукового семінару «Археологія на окупованих територіях та зонах збройних конфліктів», що пройде 16 травня 2019 р. о 14:00 в Археологічному музеї Інституту археології НАН України. Запросити виступити з доповідями С. Теліженко, С. Харді, О. Малишева (згоди отримані), В. Баранова, Е. Аблялімову. До участі у семінарі запросити представників Міністерства культури України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства інформаційної політики України, Прокуратури АР Крим, Комітету з питань культури та духовності ВР, фахівців-пам’яткоохоронців з областей, де триває переобладнання державного кордону між Україною та Російською Федерацією (проект «Стіна»), а також представників преси.
2. Про утворення відокремлених підрозділів САУ (Д. Гречко, Я. Гершкович, О. Малишев).
УХВАЛИЛИ:
1. Зібрати всю необхідну інформацію для юридичної реєстрації підрозділів: Вінницького, Волинського, Дніпровського, Донецького, Житомирського, Запорізького, Івано-Франківського, Київського, Київського обласного, Кропівницького, Кримського (тимчасове базування поза АР Крим), Луганського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Ужгородського, Харківського, Херсонського, Хмельницького, Черкаського, Чернівецького, Чернігівського.
3. Різне.
УХВАЛИЛИ: 1. Затвердити проект Є. Синиці на участь у конкурсній програмі Українського культурного фонду 2019 р.
2. В. Івакіна, як голову одного з найбільших відокремлених підрозділів САУ, на майбутніх загальних зборах ввести до складу Правління.
3. Надати на видання збірки Sclavenia Terra 1000 гривен, враховуючи, що більшість авторів є членами САУ та сплачують членські внески.

Голова правління, доктор історичних наук Я. П. Гершкович
Секретар правління, кандидат історичних наук Л. В. Мироненко

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

Історичний вебінар \ Historical Webinar
Канал презентує тематичні доповіді фахових істориків, конференції, огляд книжок та історичних фільмів, що висвітлюють, насамперед, різні періоди історії України, Польщі, РФ, інших держав Центральної та Східної Європи, питання українсько-польських, українсько-білоруських та українсько-російських взаємин.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

Legio Historica
Проєкт створений студентами та випускниками історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка як відповідь на міфи, фейки та фальсифікації від тих, хто "дізнався правду". Команда проєкту поєднує фаховість із крутими форматами, які дозволять вам дізнаватись про минуле із захопленням.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

Германо-слов'янська археологічна експедиція ХНУ ім В.Н. Каразіна
Український пам’яткоохоронний інтернет-ресурс.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

Ви знаходитесь тут: Про нас Протоколи засідань Протокол № 2, 4 березня 2019