Cпілка археологів України

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Наукові студії: Винники

Археологіні дослідження Винниківського історико-краєзнавчого музею за 1991 рік. — Винники, 1992. yadi.sk (архів*.rar — файл *.djvu)yadi.sk

Історико-краєзнавчий музей м. Винники, Інститут археології Жешівського університету

Вип. 6: Збірник наукових праць. — Львів; Винники: Апріорі, 2013. — 344 с.
Зміст

Вип. 7: Культові та поховальні пам’ятки у Вісло-Дніпровському регіоні: проблеми інтерпретації. — Львів; Винники: Апріорі, 2014. — 472 с. + 16 с. кол. вкл.

Вип. 8: Давні майстерні та виробництво у Вісло-Дніпровському регіоні. — Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2015. — 440 с. + 8 с. кол. вкл.

Зміст вип. 7, 8 / Contents of No. 7, 8 academia.edu

Вип. 9Датування — хронологія — періодизація. Різні аспекти часу в археології. Винники; Жешів; Львів: Апріорі, 2016, 440 с.: іл. + 8 с. кол. вкл.

Пошук

Контакти

spilka.arch.ukraine@gmail.com
Ми в соцмережах

Поточний проєкт Спілки

Сплата членських внесків

Корпоративна карта Приватбанку для сплати внесків 4246 0010 6613 5355
Детальніше

Інтернет-ресурси

YouTube-канал "Твоя підпільна гуманітарка"
Цей проєкт не є власне історичним, а розглядає ширше коло гуманітарних питань. Та для тих, хто прагне вивчати історію в ширшому контексті, — неабияка знахідка, адже тут і про розвиток української мови, літератури, культури в найрізноманітніших проявах.

Blue Shield
Робота для охорони культурної спадщини у світі з координації підготовки і реагування на надзвичайні ситуації (сайт англійською мовою).

Архів випусків журналу «Археологія» (з 2008 р.)
на сайті Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

"Библиотека истории"
Велика кількість історичної літератури.

YouTube-канал "Реальна історія"
Ведучий каналу Акім Галімов створює невеликі відео на важливі історичні теми, якими спекулює росія.

YouTube-канал "Світлотінь"
Проєкт, який популяризує історію України і світу та зосереджений здебільшого на XX столітті. На youtube-каналі проєкту Ви знайдете добірку відео про те, якою була Україна сто років тому. Досить часто розглядаються певні етнографічні цікавинки України. Також розглянуті важливі аспекти всесвітньої історії.

YouTube-канал "Локальна історія"
Сам проєкт стартував у 2013 р., а з 2018 р. має низку відеопроєктів про минуле України та світу. Тут ви знайдете багато різних "подкастів" та "списків відтворення" про різні аспекти життя, історії та археології України. На каналі виступають різні дослідники, а також є розділі щодо "усної історії" — свідчення живих очевидців різних подій.

Ви знаходитесь тут: Бібліотека Періодика та серії